Blendea recenzia a skúsenosti

Ak už ste sa rozhodovali nad tým, ktorý výrobok užívať, iste ste boli zmätení. Zelený jačmeň, spirulinu, chlorellu alebo mladá pšenice? Odpoveďou je Blendea, ktorá obsahuje všetky tieto produkty a to navyše v BIO kvalite. Užívať si tak môžete pozitívnych vlastností všetkých týchto superpotravín.

blendea-recenzia

Jedná sa o zelený prášok z ktorého pravidelným užívaním môžeme dosiahnuť hŕbu pozitívnych zmien. Prášok sa ľahko rozpustí v každej tekutine (vode, džúsu, smoothie). Neodporúča sa pridávať ho do horúcich nápojov, napríklad čajov. Medzi pozitívnymi účinkami výrobku môžeme menovať posilnenie imunity, ochrana pred predčasným starnutím, zlepšenie tráviaceho systému, predchádzanie najrôznejším chorobám a ďalšie.

Blendea zloženie

Zloženie produktu je veľmi jednoduché, jedná sa o syntézu nasledujúcich výrobkov v BIO kvalite:

  • 30% zelený jačmeň – je v novozélandskéj kvalite, dodáva ľudskému organizmu energiu a prispieva k zdravému imunitnému systému. Vďaka tomu, že chráni tkanivá pred škodlivými toxínmi tiež rozžiaruje pleť
  • 30% mladá pšenice – obsahuje aminokyseliny a proteíny. Pôsobí ako antioxidant, zlepšuje trávenie, zmierňuje zápal a celkovo podporuje imunitu človeka. Blendea obsahuje mladú pšenicu z Nového Zélandu
  • 20% spirulina – obsahuje veľké množstvo bielkovín, odďaľuje prirodzené starnutie a zmierňuje prejavy niektorých chorôb (diabetes, alergia, ochorenia srdca)
  • 15% chlorella – odbúrava cholesterol, čím napomáha srdcovému zdravie, a napomáha detoxikáciu organizmu
  • 5% mäta pre dodanie chuti

blendea zlozenie

Blendea cena

Cena produktu je 18 EUR za cca 30 porcií.

Blendea užívanie

Stačí len jedna lyžička produktu denne a zaručíte si dostatočný príjem užitočných živín, minerálov a antioxidantov. Túto lyžičku zmiešame s vodou alebo ovocnou šťavou, pridať ju môžeme aj do ranného smoothie a poriadne premiešame.

Čo hovorí výrobca

Výrobca sa zaručuje za to, že všetky zložky sú v BIO kvalite a pestované na slnku. Blendea je špeciálne vyvinutá pre to, aby zaručila správne fungovanie tela. Zloženie je 100% prírodný bez pridaných cukrov či syntetických prísad. Blendea je silný antioxidant, a ako taký bojuje proti voľným radikálom v tele. Dokáže tak predchádzať mnohým chorobou, alebo výrazne zmierňovať ich prejavy. Výsledkom užívanie Blendey je tiež čistejšia pleť, kvalitnejší spánok, nižší cholesterol, viac energie a mladší vzhľad.

Blendea – doba doručenia a diskrétnosť balenia

Doba doručenia sa líšia na základe výberu dodávateľa dopravy. Ak zvolíte dodanie Slovenskou poštou, počkáte si 2 pracovné dni na výrobok. Ak zvolíte kuriéra, môžete tovar dostať ešte skôr. Na Slovensko bude balík putovať cca 5 dní. Výrobca bohužiaľ neponúka dodania zdarma ani pri väčších objednávkach.

1.dojem

Na prvý pohľad sa môže zdať, že tento zelený prášok bude páchnuť rybacinou, pretože veľkú časť z nich tvoria riasy (chlorella, spirulina). Avšak opak je pravdou. Blendea má príjemnú mätovú príchuť aj keď nemôžeme si pomôcť, cítime tam riasu alebo niečo podobného. Takže ak ste niekedy užívali chlorellu či spirulinu, nemusíte sa obávať ich pachutí.

skusenost-blendea

Blendea účinky – osobná skúsenosť

Blendea sľubuje zlepšenie v množstve oblastí ľudského zdravia. Mala by pomôcť aj pri chudnutí, aj keď nepriamo, pretože obsahuje vlákninu a antioxidanty, ktoré detoxikujú organizmus. Prečistené orgány potom môžu pracovať lepšie a tým aj rýchlejšie odbúravať tuk. Dôležité je ale celkovo odľahčiť svoj jedálniček, čím podporíte účinky výrobku Blendea. Osobne po 3 týždňoch pozorujeme najviac antioxidačné účinky. Skúšali sme predtým chlorellu aj spirulinu. Tu je nesporná výhoda, že všetko je obsiahnuté v jednom produkte.

Blendea skúsenosť po mesiac úžívania

Náš tester po užívaní raz denne, za mesiac schudol 4kg. Pri miernom cvičení. Zlepšilo sa mu výrazne zažívanie a viditeľná je aj krajšia a mladšie vyzerajúca pleť.

Blendea recenzie – skúsenosti užívateľov

Užívatelia mali obavu z toho, aká bude príchuť tohto produktu. Všetci ale boli príjemne prekvapení sviežou mätovou chuťou. Pochvaľovali si tiež to, že nemuseli kupovať štyri zložky produktu Blendea zvlášť – získali ich všetky z jedného balenia. Boli tak zbavení rozhodovaní, ktorý z produktov používať. Čo sa týka sľubovaných účinkov (lepšie trávenie, viac energie, výborná imunita), zdá sa, že produkt zabral tak, ako zákazníci očakávali. Jediné, na čo si zákazníci sťažovali, bolo pomerne malé balenie.

Na čo si dať pozor

Výrobok vypite ihneď po zmiešaní s tekutinou, aby nedošlo k tomu, že sa jeho obsah neusadí na dne pohára.

Neberte väčšie množstvo výrobku, ako je odporúčané dávkovanie (1-2 lyžičky denne). Mohli by nastať zdravotné ťažkosti, ako je zápcha, bolesť brucha.

Plusy a mínusy Blendea

Výhodou produktu je to, že ho môžu užívať aj ľudia s neznášanlivosťou lepku a laktózy, pretože produkt je bezlepkový a bez laktózy. Navyše neobsahuje produkt žiadny cukor a je vhodný aj pre vegánov.

Ďalšou výhodou je jednoduchosť použitia – stačí rozmiešať v tekutine a máte hotovo.

Veľkým mínusom môže byť vyvolanie alergickej reakcie – tento prípad je však celkom ojedinelý. Niektorí užívatelia sa sťažovali aj na pálenie v ústach a škrabanie v hrdle, svrbenie kože, čo sú prejavy alergie. Ak sa u vás vyskytne niektorý z týchto prejavov, okamžite prestaňte výrobok užívať a poraďte so svojim lekárom.

Medzi nežiaduce účinky patria bolesti hlavy, nespavosť a problémy s trávením, ktoré môžu byť ale spôsobené nedostatočným pitným režimom.

Blendeu by nemali užívať tehotné ani dojčiace ženy.

Výhody Blendea

  • 4 superpotraviny v jednom produkte
  • Kladné hodnotenia užívateľov
  • Mätová chuť

Nevýhody Blendea

  • Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Záver

Pretože je Blendea zmesou štyroch rôznych superpotravín, môžete tak získať z jednej lyžičky zdraviu prospešné látky zo všetkých týchto superpotravín. Oplatí sa teda vyskúšať jeden prípravok, než kupovať každú zložku zvlášť.

Kde kúpiť Blendea

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *