KetoFit – recenzia a skúsenosti

Obsah súpravy KetoFit

Súprava KetoFit obsahuje rôzne výrobky. Najčastejšie ide o instantné pokrmy, ktoré sa zalievajú vodou alebo mliekom. Kaše, polievky, koktaily, omelety a drobnosti v podobe čokolád a proteínových tyčiniek.

ketofit-recenzia

Kompletná recenzia KetoFit

Väčšina “zaručených” diét končí v dnešnej dobe jojo efektom a opätovným priberaním. Je to logické, pretože tieto diéty sa snaží človeka vyhladovať často až na neúnosnú hranicu.
Týždeň, dva alebo celý mesiac bez klasickej potravy telo síce oberie o niekoľko kilogramov, avšak po skončení tohto “trápenie” má každý človek prirodzenú tendenciu stratené živiny okamžite doháňať. Práve vtedy volí prejedanie sa a čo najrýchlejšie naplnenie základného ľudského pudu – nebyť hladný.

KetoFit pojem hladovanie nepozná

Aby sme sa vyhli opätovnému priberanie v dôsledku dobiehania zanedbanej výživy, musíme k chudnutiu pristúpiť z iného uhla. Jesť, ale jesť tak, aby telo aj napriek nasýteniu pálilo tuky. Dosiahnuť sa to dá vďaka strave, na trhu sú okrem tej bežné aj moderne verzie potravín.
ketofit_polievky

Doplnok stravy KetoFit dokáže úplne nahradiť bežné potraviny a úspešne vás zbaviť nežiaducich kilogramov aj bez pocitu hladovania a podvýživy. Dnešné recenzia sa venuje českému produktu na princípe bielkovinové (ketotické) diéty.

Porovnať Ketomix produkty

KetoFit je vytvorený špeciálne pre chudnutie žien

Ak ste muž, ďalej nečítajte (ak neplánujete kúpiť KetoFit svojej partnerke). KetoFit je totiž vyrábaný s ohľadom na ženské chudnutie, ktoré sa od toho mužského líši.
KetoFit (tiež bielkovinová alebo proteínová diéta) v ženskom tele navodzuje tzv. stav ketózy. Vhodnou úpravou stravy sa do krvi dostáva viac ketolátok – ketónov. Tie sa vytvárajú po vyčerpaní zásob glykogénu v pečeni a energiu na pohon organizmu vyrábajú rozkladaním tukových zásob.
Telo totiž bežne spaľuje najskôr sacharidy (cukry) a tuk si ukladá do zásob. KetoFit obsahuje málo sacharidov, takže telo prirodzene spaľuje iný zdroj energie, ktorým sú práve tuky. Jednoduché, ale hlavne prirodzené a telu vlastné. Žiadne drastické diéty sa teda nekonajú.

UPOZORNENIE:
Pri ketodiete s KetoFit je nutné skutočne konzumovať iba jedlá zo súpravy. Konzumáciou bežnej stravy sa stav ketózy naruší a výsledné chudnutie sa tak predĺži. Opakovaním môže byť diéta dokonca neúčinná, takže je potrebné vstúpiť si do svedomia a dodržiavať stravovací plán.

Tri kúry chudnutia s KetoFit

V závislosti na tom, koľko kilogramov potrebujete schudnúť, sa môžete rozhodnúť pre niektorú z troch odporúčaných kúr.

 • 3-týždňová kúra pre rapídny úbytok hmotnosti – Počas 21 dní sa konzumujú výhradne pokrmy KetoFit. Kvôli vysokej kalorickej hodnote je prísne zakázaná konzumácia alkoholu. Po troch týždňoch zapojíte normálnu (hlavne nie nezdravú!) stravu, ale stále budete užívať aj 2 dávky KetoFitu denne
 • 2-týždňová kúra pre mierny úbytok váhy – Táto kúra je vhodná, ak potrebujete schudnúť pár kilogramov okolo pásu do plaviek alebo svadobných šiat. Dva týždne konzumujete len KetoFit, následne 30 dní v kombinácii s bežnou stravou
 • Ľahká kúra – Preventívne užívanie KetoFitu proti priberaniu. Vhodná je pre ženy, ktoré majú podozrenie, že začínajú priberať, aj keď nemení svoje stravovacie návyky. V ľahkej kúre sa kombinujú 2 – 3 pokrmy KetoFitu denne spolu s bežnou stravou

Zakúpiť Ketomix diétu

Ako vyzerá bežný deň s KetoFit?

Pripraviť KetoFit je veľmi jednoduché. Keďže sa iba zaleje vodou alebo mliekom, môžete si ho vziať prakticky kamkoľvek. Rýchla desiata v práci, pochúťka na ceste z plávania. Kedykoľvek.
Raňajky – 07:00 – Mandľový koktail KetoFit
Desiata – 10:00 – Koktejl KetoFit čierne ríbezle
Obed – 12:00 – Sviečková omáčka KetoFit. Môžete pridať aj nakrájanú mrkvu, petržlen alebo zeler
Desiata – 14:00 – Niektoré z kašou alebo polievok KetoFit. Môžete použiť korenie a bylinky
Večera – 19:00 – Omeleta KetoFit so zeleninou. Pridajte na tenké plátky nakrájanú zeleninu, bylinky, prípadne hrsť strúhaného syra
Snack pri televízii – Chlebové krekry KetoFit

Pokrmy je možné dochucovať a pridávať zeleninu. Ak ste ale na intenzívnu ketodiete, dodržujte iba odporúčania výrobcu.

ketofit-recenzia

Zloženie KetoFit

Keďže sa jedná o KetoFit na báze bielkovín, všetky produkty z radu KetoFit obsahujú (okrem iného) veľké množstvo bielkovín (srvátková, sójová, mliečna) a ďalej množstvo vlákniny a prospešných tukov.

ketofit zlozenie
Zložiek je oveľa viac a každá z nich má priaznivý vplyv na chudnutie, ale aj na celkovú kondíciu a vyživenie organizmu. Upozorňujeme však na prípadné alergény. Výrobok obsahuje alebo môže obsahovať stopy:

 • mlieko
 • ryby
 • laktóza
 • sója
 • vajcia
 • glutén
 • orechy

Záverečné hodnotenie KetoFit

KetoFit hodnotíme veľmi kladne. Reálne pomáha v rýchlom čase zbaviť telo tuku. Už po dvoch týždňoch stratíte prvý kilogramami a to viditeľne na problémových partiách.
KetoFit je jednoduchý na prípravu a skladovanie.
Výber príchuťou a pokrmov je pestrý, takže vás tak rýchlo neomrzí. Navyše si ich môžete dochutiť podľa seba.
Odradiť vás môžu dve veci. Nie práve najlacnejšie cena (za tie 3 týždne to ale stojí!) A skutočnosť, že sa jedná naozaj o KetoDiet. Je preto zakázané jesť iné jedlá a piť kalorické nápoje.
Odmenou pre vytrvalé bude vytúžený vzhľad bez rizika jojo efektu.

Prejsť na stránku výrobcu

2 názory k “KetoFit – recenzia a skúsenosti

 1. Dobrý deň,

  Vyskúšali ste aj produkty od Ketodiet.sk? Je to zrejme veľmi podobné, v čom sú napríklad rozdiely, ktorý typ diéty je vhodnejší na čo?

  Ďakujem za odpoveď

  Mária

  1. Dobrý deň,

   áno, je to iný produkt. Máme v pláne spraviť recenziu aj na Ketodiet.

   Pekný deň.

   S pozdravom
   ifarmacia.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *