Lida Daidaihua – recenzia a skúsenosti

V poslednej dobe sa veľa hovori o  Lida Daidaihua tak sme sa rozhodli preskúmať tento produkt či stoji za vyskúšanie. Pozreli sme sa na aktívne a neaktívne zložky obsiahnuté v produkte, na jeho vedľajšie účinky, zákaznícky servis a klinický výskum. Potom sme sa rozhliadli po internete na referencie od  zákazníkov a príspevky čo  na to ľudia hovoria. Nakoniec sme sa sústredili na zhromaždenie faktov a vyhodnotenie produktu.

Lida-Daidaihua-recenzia

Čo je Lida Daidaihua?

Lida Daidaihua je doplnok určený na chudnutie s obsahom daidaihua, extraktu z cassia osivo, coicis extraktu, výťažku z morušových listov a lekárského amylumu. Výrobca deklaruje , že užívanie jednej tabletku denne vám pomôže spaľovať tuk a zvýši činnost metabolizmu. Jedna fľaša piluliek má výjsť po dobu 30 dní. Jednou z výhod je, že je veľmi ľahko použiteľný a nevyžaduje žiadne miešacie prípravy a ktomu ešte aj skvelo chutí.

Lida Daidaihua a vedľajšie účinky 

Prvá vec, ktorú sme museli urobiťbolo zistiť o zložkách Lida daidaihua. “Ak sa tento produkt každý deň používa podľa návodu, môžete si všimnúť podporu v spaľovaní tukov,” povedal náš výzkumník : “Ale, je tu šanca, že by mohli spôsobiť nežiaduce účinky.”

Výstupy zákazníkov, ktorý sa stretli s vedľajšími účinkami:

Mal som bolesti hlavy asi týždeňnespokojný zákazník

Výstup od naopak spokojného zákaznika:

Lidu som poberala viac ako mesiac a nepocítila som žiadne vedľajšie účinkyspokojný zákazník

cena-lida

Je cena príliš vysoká?

Podľa oficiálnych recenzií na stránke k produktu Lida Daidaihua sme sa stretli s kladnými ale aj zápornými názormi ohľadom ceny.

Bral som ho koľko bolo treba a stalo ma to až okolo 100 dolárovnespokojný zákazník
Je to príliš drahé, musel som prestať používať nespokojný zákazník

Zatiaľ čo niektorí užívatelia nemali vôbec problémy s cenou práve naopak.

Keď som si objednal viac fliaš, som dostal zľavu. Nie je to vôbec zlé s porovnaním iných podobných preparátovspokojný zákazník
Keď vidím výsledky, náklady sú zanedbateľnéspokojný zákazník

Lida Daidaihua a jej užívanie môže stáť podľa návodu približne 55 EUR avšak cena nemusí byť úplne relevantná. Avšak podobné produkty, ktoré majú aj reálne účinky a nejde len o placebo stoja veľa krát aj viac.

Výskum ukazuje, že negatívny aspekt v podobe vyššej ceny môže značne vykoľajiť dlhodobý úspech keďže preparát prestane jedinec brať ako je potrebné.

lida-daidaihua-skusenosti

Veda – ” Dôveryhodne alebo ošemetné?”

Niektoré z týchto zložiek obsahnutých v Lida Daidaihua boli viazané na klinických štúdiách. Popri nedostatku údajov existujú časti vzorcov, ktoré nie sú priamo spojené s chudnutím: cassia semená a Jobs Tear je preháňadlo a anti-hnačková zložka, moruša údajne reguluje hladinu cukru v krvi a amylum je škrob. Na ifarmacia.sk hľadáme dôkazy o tom ako doplnok pracuje a či sú dlhodobé reálne štúdie. V tomto prípade žiadny pevný vedecký základ nie je avšak na obranu to môže byť zapríčinené aj krátkosťou na trhu.

Zrátané a podčiarknuté – Funguje Lida Daidaihua ?

Lida Daidaihua vyzerá zaujímavo, ale  funguje? Potom, čo sme zistili, že Daidaihua je proste iný názov pre Synefrín. Je to v podstate stimulant s niektorými ďalšími zložkami, ktoré nespôsobujú chudnutie resp. ktoré by tam nemuseli byť.

Najúčinnejšie tabletky na chudnutie

Ako vyzerá?

Výhody Lida Daidaihua

  • nadpriemerné ohlasy od vzorky ľudí
  • stačí brať krátko
  • dobrá vstrebateľnosť
  • málo vedľajších účinkov oproti podobným preparátom

Nevýhody Lida Daidaihua

  • vyššia cena na naše pomery
  • krátko na trhu, čiže žiadne vedecké podklady
  • zbytočne viac látok obsiahnutých v produkte ako by bolo potreba

Záver

Konečný názor si spravte sami avšak nič by sa nemalo dopredu podceňovať. Žijeme vo svete plných marketingových klamestiev a propagánd nezmyselných placebo “vyciciavačov” peňaženiek. Lida Daidaihua k ním určite nepatrí.

 Musíte si mierne priplatiť ale efekt má. 

Kde bezpečne kúpiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *