Alli (generický)

1343672035.alli-logo

1352113987.alli_large

Základný popis produktu Alli:

Alli (orlistat) blokuje niektoré tuky predtým ako sa začnú vstrebávať. Je veľmi účinná zbraň proti nadváhe. Vo svete existuje milión spokojných užívateľov. Alli je známy aj ako “vychovávateľ”. A to lebo je potrebné pri jeho užívaní dodržiavať zdravé stravovanie inak môže dojsť ku mastnej hnačke. Alli vstrebáva a zadržiava mastné tuky v stolici ale ak ich je prebytok môže sa premeniť na neprijemnú hnačku čo tvorí aj určitý impulz pre človeka aby dodržiaval jedálniček s menším obsahom tukov.

Ako používať Alli:

Generický Alli sa používa zvyčajne na udržiavanie si váhy či pri liečbe proti obezite u ľudí s určitými rizikovými faktormi (ako je cukrovka, vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol alebo triglycerida).

Ako užívať Alli:

Užívajte Generic Alli presne tak, ako je na štítku, alebo ako Vám predpísal
lekár. Neužívajte väčšie či menšie množstvo alebo dlhší čas, než je odporúčané.

Generický Alli je dodávaný pacientovi spolu s pokynmi pre bezpečné a účinné použitie. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov opatrne. Spýtajte sa svojho lekára alebo lekárnika, ak máte akékoľvek otázky.

Generický Alli je len časť úplného programu liečby, ktorá tiež zahŕňa stravu, cvičenie a reguláciu hmotnosti. Denný príjem tukov, bielkovín, sacharidov musia byť rovnomerne rozdelené na každodennú stravu.

Užite generický Alli do 1 hodiny po jedle. Strava by mala obsahovať nejaký tuk (nie viac ako 30% kalórií pre toto jedlo). Alli sa zvyčajne užíva 3 krát denne.

Vedľajšie účinky produktu:

Získajte lekársku pomoc, ak máte niektorý z týchto príznakov alergickej reakcie na generický Alli: žihľavka, ťažkosti s dýchaním, opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla.

Prestať používať generický Alli a bezodkladne zavolajte lekára, ak máte závažné nežiaduce účinky, ako sú:
– silná bolesť v dolnej časti chrbta, krv v moči
– močenie menej, než je obvyklé, alebo vôbec nie
– ospalosť, zmätenosť, zmeny nálady, zvýšený smäd
– opuchy, priberanie na váhe, pocit krátkeho dychu
– silná bolesť v hornej časti brucha sa šíri do chrbta, nevoľnosť, vracanie, zrýchlený tep, alebo
nevoľnosť, svrbenie, strata chuti do jedla, tmavý moč, íl-farebné stolica, žltačka (zo žltnutie kože alebo očí).

Referencie od našich klientov:

Alžbeta z Komárna:
7
“Alli je svetoznámy produkt a veľmi mi pomohol schudnúť. Vedela som od začiatku, že ho chcem vyskúšať, ale nevedela som kde kúpiť až pokiaľ som nenatrafila na iFarmaciu.sk.”

Kde bezpečne kúpim

Názor k “Alli (generický)

  1. Dobry vecer chcem sa opytat na cenu Alli ,a kolko tabletiek obsahuje mam vysoku nadvahu potrebujem schudnuit a takisto vas poprosim o radu ktore tablety by boli pre mna najlepsie ….aby som schudla…..viem ze to nepokjde zo dna na den ale nechcem si objednat hlupost ktora nebude fungovat vopred Dakujem za odpoved*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *