Andropharma Slim

slim_packaging_perspective

O produkte

Andropharmia Slim 750mg je unikátny doplnok stravy určený pre rýchle, efektívne a hlavne zdravé chudnutie. Preukázané sú aj veľmi pozitívne účinky na zlepšenie celulitídy. Tento produkt obsahuje len 100% prírodné látky a je úplne bezpečný o čom vypovedajú aj vykonané testy v slovenských akreditovaných laboratóriách.

Andropharmia Slim je produkt určený ľuďom , ktorí :

Chcú chudnúť zdravo , bez jojo efektu a bez obmedzovania v jedle
Nemajú dostatok času a peňazí na posilňovne a iné cvičenia
Skúsili už všetko , ale nič im nepomohlo
Chcú schudnúť natrvalo , cítiť sa lepšie a atraktívne
Chcú konečne začať starať o svoje zdravie

Čím je Andropharmia Slim výnimočný ?

Tento doplnok stravy má veľmi unikátne zloženie , vďaka ktorému schudlo už niekoľko sto tisíc ľudí po celom svete . Caralluma je jednou z týchto zložiek . Čím je vlastne výnimočná a kedy sa užíva ?

Caralluma sa užíva pri regulácii nadváhy a predovšetkým pri nadbytočnom ukladanie tukov . táto látka je veľmi vhodná aj pre diabetikov kvôli svojej schopnosti regulovať krvný cukor . Ďalšou veľmi významnou zložkou Andropharmia Slim je Chaluha bublinatá , ktorá prostredníctvom vysokého obsahu jódu zvyšuje činnosť štítnej žľazy , ktorá reguluje celkový metabolický obrat v ľudskom organizme . Týmto mechanizmom prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti a obezity .

Potlačenie chuti do jedla dosiahnete vďaka Garnicia kambodžskej , ktorá je pre tieto účely využívaná . Garnicia priaznivo ovplyvňuje metaboilismus tukov a cukrov a navodzuje tým Vášmu telu pocit sýtosti i pri menšom príjme potravy . Telo začne využívať tuky ako zdroj energie a tvorba tuku sa spomalí . Andropharmia Slim je úplne bezpečný doplnok obsahujúci vyváženú zmes prírodných látok . Pre optimálne výsledky je Andropharmia Slim odporúčané užívať aspoň 4 týždne .

Odporúčané dávkovanie:

  1 kapsula 1x denne spoločne s jedlom a dostatkom tekutín. Prípravok je určený k orálnemu použitie. Neprekračujte dávku 4 kapsúl v rozmedzí 24hodín. Prvý týždeň začnite s polovičným dávkovaním. Užívajte po dobu minimálne 4 týždňov pre optimálne výsledky. Po 4 mesačnom užívaní prípravok prestaňte užívať po dobu 1 mesiaca.

[wpbuttons ids=”1_4″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *