Chilliburner

Ako funguje Chilliburner

Jedným zo základných faktorov spaľovania kalórií je výdaj energie pomocou termogenických potravín. Ide o vyvolanie telesnej teploty, ktorá vzniká ako dôsledok konzumácie takejto stravy a podieľa sa tak na vytvorení zápornej energetickej bilancie. Sériou univerzitných štúdií v Japonsku a Kanade sa zistilo, že práve chilli papričky majú takýto efekt a vďaka kapsacinoidom podporujú chudnutie.

V čom je Chilliburner jedinečný?

Mnohé vedecké štúdie potvrdili potenciál kapsacinoidov pri redukovaní hmotnosti v podobe účinného spaľovania nahromadených tukov. Jediným nedostatkom bol fakt, že odporúčanú dennú dávku 3g čili papričiek nebolo možné skonzumovať pre ich výraznú pálivosť, ktorá mohla viesť k poškodeniu úst a tráviaceho traktu.

Preto bola vyvinutá a patentovaná technológia mikrokapsúl, ktoré maximalizujú efekt účinnej zložky bez dráždenia tráviaceho traktu.

Tipy na jednoduchšie chudnutie s Chilliburnerom

Aby ste vedeli dokonale sledovať účinky Chilliburnera pri zhadzovaní prebytočných kíl, odporúčame pred začiatkom používania produktu sa premerať a zaznamenať obvody pásu, bokov a stehien. Takisto očista tráviaceho traktu a detoxikácia organizmu by mala všetkému predchádzať.

Dávkovanie:

Len 1 tableta denne na lačný žalúdok, najlepšie 30 minút pred raňajkami.
Po 2 týždňoch je možné zvýšiť dennú dávku o 1 tabletu, ktorú si dáte najlepšie 30 minút pred obedom alebo športovaním.
Produkt je možné užívať aj dlhodobo, 3 mesiace kontinuálne a následne 1 mesiac prestávku.


Kde bezpečne kúpim

 

4 názory k “Chilliburner

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *