Express Diet

express-diet-case
Čo to je:

Stravovací koncept tejto diéty je navrhnutý tak, aby aj ste bez dohľadu odborníkov na zdravú výživu ste mali k dispozícií profesionálne navrhnutý chudnúci proces.

4 proteínov jedlá, ktoré počas dňa konzumujete, obsahujú všetky základné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky ako u bežnej stravy. Nemusíte sa báť hladovania a len príjemne sledovať ako idete s váhou dole.

Obsah kufríka:
Kufrík s 5 dňovou bielkovinovou diétou Express Diet obsahuje 20 hyperproteínových jedál: 4 chutné jedlá na každý deň.
Všetky jedlá Express Diet majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov, obsahujú vysoký podiel kvalitných rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákninu.

Sladké ovsené kaše Express Diet s kúskami pravého ovocia na raňajky Vás príjemne naštartujú do nového dňa. Sýte husté polievky Express Diet ochutené prírodnými ochucovadlami na obed a na večeru dodajú silu. Neobsahujú lepok ani glutaman sodný. Sladký koktejl Express Diet sa hodí kedykoľvek počas dňa, keď Vás prepadne chuť na sladké.

Obsah balenia:
paradajková polievka 2 ks, syrová polievka 3 ks, šampiňónová polievka 3 ks, špargľový prívarok 2 ks, jablkovo-škoricová kaša 3 ks, vanilkovo-malinová kaša 2 ks, čokoládovo-malinový koktejl 3 ks, jahodový smoothie 2 ks

Jana z Trenčína:
8
“Vždy som sa rada najedla a Express diéta mi pomohla redukovať moju konzumáciu. Dokonca som si vďaka nej začala odpúšťať Chipsy, sladké a podobne.”

Kde bezpečne kúpim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *