Extra Slim Fat Burner

extra-slim-fat-burner-120-tbl

Stručný popis:
Výživový doplnok Extra Slim Fat Burner urýchľuje metabolizmus a znižuje pocit hladu a chuť na sladké.Extra Slim Fat Burner je prírodný prípravok s mimoriadne rýchlym a silným účinkom na odbúravanie podkožného tuku.

Charakteristika: Výživový doplnok Extra Slim Fat Burner urýchľuje metabolizmus a znižuje pocit hladu a chuť na sladké.Extra Slim Fat Burner je prírodný prípravok s mimoriadne rýchlym a silným účinkom na odbúravanie podkožného tuku.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak,nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2 tablety denne. Prvú tabletu ráno pred raňajkami, druhú tabletu pred obedom. Vždy dostatočne zapiť vodou. Neužívajte pred spaním.

Zloženie: Citrium aurantium 6% extr. (80mg), zelený čaj extr. (500mg), C. L. A. – konjugovaná kyselina linolová (500mg), chromium polynikotinát – (100 μg), pomocné látky: talek E553b, stearan horečnatý E470b, mikrokryštalická celulóza E460.

Chcem kúpiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *