Formoline L112

formoline-2

Ako funguje:
Množstvo tukov, ktoré prijímame v podobe jedál ako sú tučné mäso, klobásy, maslo, chipsy či zmrzlina, sa vysoko podieľa naberaní telesnej hmotnosti. Vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 viaže tieto tuky na seba a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách. Takto naviazaný tuk sa prirodzene vylúči z organizmu, zatiaľ čo ostatné súčasti potravy – cukry, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol – prípravok nijako neovplyvňuje.

Prečo funguje:
Chudnutie, ako každý proces, si vyžaduje čas, zvýšenie fyzickej aktivity a úsilie zmeniť svoje stravovacie návyky. Diéta so zníženým obsahom tukov (z pôvodných 120 g a viac na iba 40 g tuku denne) sa osvedčila ako účinný spôsob, no pre mnohých aj nereálny. Preto s pomocou prípravku Formoline L112 stačí znížiť príjem tukov na 60-80 g a stále zaznamenávate úspech, ale bez zbytočných stresov. Nezabúdajte tiež na príjem vitamínov (najmä C, B) a minerálnych látok (železo, vápnik, jód a fluór).

Zloženie:
Všetky látky obsiahnuté v prípravku Formoline L112 (aktívne zložky aj pomocné látky) sú výhradne prírodného pôvodu. Tak nezahlcujú váš organizmus škodlivinami a podieľajú sa na jednoduchšom, účinnejšom a zdravšom redukovaní nadváhy.

Renáta z Prešova:
3
“Formoline mi pomohol späť schudnúť potom čo som po vydrenej diete pribrala. Cez ifarmaciu som bezpečne kúpila na internete. Všetko mi prišlo domov ako som chcela v krátkom čase. Ak budem v budúcnosti kupovať nejaký produkt tohto druhu určite navštívim tieto stránky.”

Chcem kupiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *