HOODIA Slimming serum

hoodia-slimming-serum-

Stručný popis:
HOODIA Slimming serum zoštíhľujúce telové sérum je vynikajúcim doplnkom na cielené ošetrenie kritických partií tela.HOODIA Slimming serum pomáha cielene rozbúravať tuk na problémových partiách.

Charakteristika: HOODIA Slimming serum zoštíhľujúce telové sérum je vynikajúcim doplnkom na cielené ošetrenie kritických partií tela.HOODIA Slimming serum pomáha cielene rozbúravať tuk na problémových partiách,zdokonaľuje siluetu a zanecháva pokožku pevnejšiu a pružnejšiu. Kozmetickým výsledkom je nerovnomerná distribúcia tuku a poškodené tkanivo, ktoré mení vzhľad pokožky a vyvoláva známu hrboľatú “pomarančovú kožu”.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie a dávkovanie:
Odstráňte uzáver tuby a vytlačte potrebné množstvo séra a krúživou masážou dôkladne rozotrite na celú oblasť problematických partií tela – stehná, boky, pás a bruško. Emulziu nanášajte 2x denne až do dosiahnutí žiadaného účinku. Neskôr pokračovať v aplikácii 1x denne, resp. podľa potreby a individuálnych pocitov používateľa, aby sa žiadaný vzhľad udržal. Je však nutné mať stále na zreteli, že iba pravidelné, systematické a trpezlivé ošetrovanie prináša očakávaný výsledok.

Popis:
Prípravok HOODIA Slimming serum obsahuje dva druhy účinných látok:
1. Biotechnologický komplex:
tripeptid: Je to vlastne pro-lipozón vyrobený ako multi-pretláčací súbor klasických proti-celulitídových extraktov, kombinovaných so synergetickým účinkom GHK tripeptidu. Pro-lipozomálna formulácia zabezpečuje tvorbu lipozómov. Tieto špeciálne lipozómy zabezpečujú efektívne prenikanie, takže prenos aktívnych látok do najhlbších vrstiev pokožky umožňuje účinné pôsobenie na lipolytické aj venotonické časti.
Táto účinná látka obsahuje okrem účinného tripeptidu aj:

 • zmes jódu ako je Tea-Hydroiodide má účinné lipolytické vlastnosti vďaka stimulácii lipázy.
 • Glycyl-Histidyl-Lysine pôsobí ako špecifický čistič pre určité vedľajšie produkty lipidickej peroxidácie ako sú nenasýtené aldehydy. Ovládnutie týchto vedľajších produktov zvyšuje účinnosť zložiek pôsobiacich proti celulitíde.

Kombinácia všetkých týchto aktívnych látok so špeciálnym lipozomálnym systémom poskytovania, ktorý je schopný vnikať do najnižších úrovní pokožky, zabezpečuje účinné ošetrenie celulitídy.
In vitro štúdie ukazujú, že táto účinná látka má veľmi špecifický účinok na deriváciu tukových buniek, keďže je silným inhibítorom dozrievacieho procesu.
Pôsobí na metabolické mosty, ktoré vedú k akumulácii tukových kvapôčok v zdravých tukových bunkách, čo znamená že skôr pomáha pri prevencii celulitídy, než pri spaľovaní tukov pri už vyvinutej celulitíde.

Biotechnologická zložka tripeptidov má štyri špecifické účinky na chudnutie a proti celulitíde:

 • Revolučný účinok vďaka pôsobeniu na proces dozrievania tukových buniek
 • 2. Tradičné lipolytické pôsobenie
 • 3. Aktivácia mikrocirkulácie vďaka silnému venotonickému charakteru niekoľkých aktívnych látok
 • 4. GHK peptid pôsobí ako efektívny čistič vedľajších produktov lipidickej peroxidácie

Tieto vlastnosti sa vizuálne prejavujú v nasledujúcich efektoch:

 • zvýšená mikrocirkulácia zlepšuje stav pokožky
 • zlepšená hydratácia a pružnosť pokožky
 • zmenšenie obvodu problematických partií
 • zníženie extracelulárneho množstva telesného tuku

2. Rastlinné účinné látky:
Polykomplex bylinných zložiekje komplexom rastlinných extraktov z nasledovných  rastlín:

 • Hoodia gordonii, kakao,  káva a  kola extrakt – sú bohaté na flavonoidy, ktorých antioxidačné schopnosti pomáhajú predchádzať vaskulárnej stáze, bojujú proti voľným radikálom a podporujú mikrocirkuláciu pokožky. Flavonoidy chránia a aktívne pôsobia na cievy, pretože redukujú priepustnosť a zvyšujú odolnosť krvných kapilár. Xantínové bázy a polyfenoly sú najbohatšími chemickými zložkami skupiny obvykle konzumovaných rastlín, akými sú kakao, káva a čaj. Nedávno bolo zistené, že tieto zložky majú schopnosť produkovať teplo, a preto sú vhodné pri ošetrovaní celulitidy. Polyfenoly pomáhajú regulovať tukové tkanivo, vyznačujú sa antioxidačnou aktivitou; vďaka tejto ich vlastnosti sú z polyfenolov veľmi užitočné látky pri prevencii vaskulárnej stázy, pretože čistia telo od voľných radikálov, a zlepšujú kožnú mikrocirkuláciu. Kofeín predstavuje lipolytický účinok: blokuje enzýmy zodpovedné za ničenie AMP, čo je spojené s deštrukciou triglyceridov. Rovnako má aj účinok na rozširovanie ciev, čím zvyšuje krvný obeh. Preto prispieva k obom účinkom – k lipolytickému a venotonickému.
 • Karnitín je známy vďaka zlepšovaniu pohyblivosti triglyceridov a zrýchlovaniu ich rozpadu.
 • Escin je venotonická prísada pôsobiaca proti opuchom.
 • extrakt z Listnatca ostnitého –  RUSCUS ACULEATUS, pôsobí hlavne na mikrocirkuláciu, znižuje priepustnosť kapilár vďaka vysokému obsahu flanovoidu Rutin.
 • extrakt z brečtanu (Hedera Helix) obsahuje aktívny saponín nazvaný ako Hederine. Stimulujúci účinok ivy saponínov na krvný obeh je podporený flavonoidmi, ktoré sú v tejto rastline prítomné. Hlavný účinok pripisovaný flavonoidom spočíva v tom, že tieto účinkujú ako činidlá „aktivujúce“ cievy, a to konkrétne tak, že redukujú permeabilitu (priepustnosť) a zvyšujú odolnosť krvných kapilár. Pre tieto dôvody sa saponíny zvyčajne využívajú pri prevencii a eliminácii opuchov. Dva hlavné faktory sa podieľajú na ediopatogenéze celulitídy: hypertrofia adipocytov a hyperplázia, poruchy cievneho systému s charakteristickou krehkosťou kapilár, transudát, edém, lokálna fibróza, a akumulácia katabolitov z dôvodu poškodenia návratu krvi. Adipocyty sú často oddelené vďaka akumulácii intracelulárnych vláknitých látok. Oba faktory spolu súvisia. Z tohto dôvodu jedným z hlavných cieľov akejkoľvek anticelulitídovej liečby musí byť zlepšenie krvného obehu v tkanive postihnutom celulitídou, a to spevnením cievnych stien, znížením permeability, predchádzaním opuchom, a následne podporovaním spätného vstrebávania transudátov a odstránením katabolitov zo spojivového tkaniva (Carreras, M., 2004).
 • horký pomaranč – jeho účinok spočíva v regulácii stavu, ktorý vznikol v postihnutej oblasti, a v stimulovaní kožného tónu.
 • rozmarín – potláča bolesti a posilňuje, zvyšuje prekrvenie, povzbudzuje nervovú činnosť a mierne zvyšuje krvný tlak.  Zlepšuje prekrvenie pokožky a látkovú výmenu v nej, urýchľuje odsun odpadných látok ktoré vznikajú při zvýšenej námahe, strese a preťažení. To má priaznivý vplyv na navrátenie elasticity a tonusu.  Má antioxidačné a protizápalové účinky.
 • extrakt z morských rias – Kelp thallus obsahuje organický jód, ktorý mobilizuje tekutiny zadržiavané v určitých častiach tela, stimuluje krvný obeh a pomáha eliminovať toxíny. Opuch je jedným z faktorov, ktorý spúšťa celulitídu, a preto sú aktívne zložky, ktoré prispievajú k reabsorpcii edému, veľmi nápomocné v liečbe tohto ochorenia.

 

Upozornenie: Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť doporučuje pred použitím otestovať prípravok na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne ich osušte.

Kde bezpečne kúpim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *