Hoodia

1373462081.1

hoodia-kde-kupit

 

Základný popis produktu Hoodia:

Hoodia je prírodný potláčateľ apetitu čím napomáha menšej konzumácií jedla. Nepociťujete takú chuť k jedlu ako bez jeho užívania. Účinné látky v tomto plne prírodnom produkte vysielajú mozgu signály a tie zapríčinujú stav plnosti. Mega Hoodia sa doporučuje pre tých, ktorí bojujú s obezitou a používali by to ako doplnok zdravej výživy a cvičebného režimu.

Ako užívať produkt Hoodia:

Užívajte jednu kapsulu Hoodia pred raňajkami a zapite pohárom čistej vody.
Ak je nastavený prísnejší režim, môže byť prijatá ďalšia kapsula pred večerou.

Vedľajšie účinky:

Hoodia je vyrobený z prírodných rastlinných zložiek a nemá žiadne známe vedľajšie účinky, ak sú užívané správne.

Skúsenosti našich klientov s produktom Hoodia:

Jana z Trenčína:
8
“Vždy som sa rada najedla a Hoodia mi pomohla redukovať moju konzumáciu. Dokonca som si vďaka nemu začala odpúšťať Chipsy, sladké a podobne.”

Kde bezpečne kúpim

14 názorov k “Hoodia

  1. Prosím Vás o informácie k lieku Hoodia- koľko je tabletiek v balení, aká je cena a ako sa objednáva prostredníctvom Vás, ďakujem.

  2. Dobrý den mohli by ste m i poradiť som po druhom dieťati a kílá sa ma držia čo by so mala užívať mám 166cm a váha 73 tých 13 kíl mám naviše dakujem

  3. Dobrý deň,
    mám 20 rokov som vysoká 170 cm a mám 69 kilo, a to len kvôli tomu že pred dvoma rokmi som spadla z lyží a nemôžem športovať to čom doteraz robila, pretože mám roztrhané väzivá. Pred tým ako som spadla z lyží som mala 63 kilo za dva rokmi sa mi poradilo pribrať 7 kilo a chcem ich dať dole. Vedeli by ste mi poradiť? Momentálne behávam a bicyklujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *