Maliny Slim komplex

2ea62881f7
Základné informácie:
Maliny Slim komplex prichádza na pomoc tým, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kilogramov. Hlavnou zložkou produktu Maliny Slim komplex je Malinový ketón, prírodná látka zodpovedná za arómu malín. V početných štúdiách a experimentoch bolo preukázané, že Malinový ketón pomáha brániť rastu tukových tkanív a podieľa sa na zvyšovaní rýchlosti metabolizmu v organizme. Zvyšovaním vylučovania adiponektínu v tele podieľajúceho sa na regulácii hladiny glukózy a znižovaní mastných kyselín, napomáha Malinový ketón telu zbavovať sa nadbytočných kilogramov a pomáha znižovať množstvo tuku hlavne v brušnom (adipóznom) tukovom tkanive. Malinový ketón je tiež známy ako účinná metabolická látka, ktorá napomáha činnosti metabolizmu pri potláčaní hladu. Vzhľadom k svojej metabolickej povahe a schopnosti brániť rastu tukového tkaniva sú tí, ktorí užívajú výživový doplnok Maliny SLIM komplex, schopní spaľovať tuky bez toho, aby nejako výraznejšie zmenili stravu. Malé zmeny sú takmer okamžite viditeľné. Maliny Slim komplex napomáha potlačiť hlad, zlepšiť metabolický či imunitný systém.

K tomu, aby bolo vidieť optimálne výsledky počas užívania výživového doplnku Maliny Slim komplex odporúča väčšina odborníkov a profesionálov robiť ľahké a pravidelné fyzické cvičenie alebo prechádzky. Kompletná zmena jedálnička nie je nutná, ale aj malé zmeny v jedálničku môžu znamenať obrovský rozdiel pre tých, ktorí berú výživový doplnok pravidelne. Kvalifikovaní odborníci potvrdili, že Maliny Slim komplex je jedným z najrýchlejších spôsobov ako schudnúť a mnohí naši spokojní zákazníci si všimli viditeľné rozdiely už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

Priaznivé účinky 100% prírodného produktu Maliny Slim komplex:

Obsahuje komplex osvedčených „spaľovačov“ tukov
Napomáha k regulácii telesnej hmotnosti
Podporuje zlepšenie metabolizmu tukov
Stimuluje zníženie zadržiavania tekutín v tele
Prispieva k potláčaniu chuti do jedla
Pomáha podporovať zdravé trávenie
Stimuluje pravidelné vyprázdňovanie
1 kapsula obsahuje ekvivalentnú spotrebu 1000 červených malín
Produkt Maliny Slim komplex je kombináciou hlavnej zložky -Malinového ketónu a ďalších známych zložiek, ktoré sa používajú na pomoc pri chudnutí ako je africké mango, osvedčený „spaľovač tukov“, ktorý práve v spolupráci s Malinovám ketónom napomáha potláčať chuť do jedla, plody palmy acai, ktoré sú nabité antioxidantmi, prospešnými pre imunitný systém, extrakt zo zeleného čaju, ktorý pomáha znižovať krvný tlak a cholesterol, morské riasy Kelp, ktoré napomáhajú pri znižovaní vstrebávania tukov. Naviac, Maliny Slim komplex obsahuje zložky, ktoré majú silný antioxidačný, antibakteriálny ako aj metabolický účinok ako sú resveratrol, jablčný ocot, grapefruit či extrakt zo zelených kávových zŕn.

Kombinácia všetkých zložiek dohromady tvorí dokonalý doplnok, ktorý pomôže potlačiť hlad a prispeje prirodzene k zlepšeniu Vášho metabolizmu. Spojenie všetkých zložiek zvyšuje schopnosť výživového doplnku Maliny Slim komplex pomôcť Vám pri formovaní Vašej postavy, zlepšuje podporu pri chudnutí a pomáha potláčať rast tukového tkaniva. Tieto kľúčové vlastnosti robia doplnok Maliny Slim komplex jedným z najlepších prostriedkov na chudnutie na trhu, najmä svojím prírodným zložením a aj preto ho odporúča mnoho známych osobností.

Výživový doplnok Maliny Slim komplex je zložený z čisto prírodných zložiek a nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Umiestňovanie výživového doplnku Maliny Slim komplex na trh je schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Použitie:
Výživový doplnok obsahujúci jedinečnú kombináciu aktívnych látok, ktoré významným spôsobom napomáhajú urýchleniu metabolizmu tukov v tele, čím značne prispievajú ku regulácii hmotnosti. Priaznivo ovplyvňuje zníženie a kontrolu chuti do jedla. Kombinácia vysoko účinných aktívnych látok zároveň napomáha zrýchleniu metabolizmu, podporuje zdravé trávenie a stimuluje pravidelné vyprázdňovanie. Aktívne látky obsiahnuté v Maliny Slim komplexe navyše vykazujú silné antioxidačné vlastnosti, čím podporujú ochranu buniek pred oxidačným poškodením.

Odporúčané denné dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 3x denne pred jedlom. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 3 kapsuly.

Zloženie:
malinový ketón – rheosmin, extrakt z Afrického Manga, extrakt z Palmy Acai, Resveratrol, extrakt zo Zeleného čaju, Jablčný ocot, Kofeín- dehydrovaný, extrakt z Grapefruitu, extrakt z morských rias Kelp, Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Balenia: 90 kapsúl 46 g (+/- 10%)
180 kapsúl 92 g (+/- 10%)
270 kapsúl 138 g (+/- 10%) + CeluSTOP krém 120ml

Jana z Prešova:
1
“Veľmi som bola spokojná s týmto produktom. Je vyrobený na prírodnej báze čo sa mi od začiatku pozdávalo. Spočiatku som bola dosť skeptická ale aj tak som sa odhodlala kontaktovať iFarmaciu. Tí mi ihneď odpovedali a spýtali sa ma čo mam za problém. Snažila som sa im dôverne opísať aký druh problému mám a čo bolo mojím predmetom návštevy ich stránky. Odporučili mi práve tento produkt z mnoho iných. Po 3 mesiacoch užívania som schudla takmer 12 kg.”

Kde bezpečne kúpim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *