Orlistat

1291548501.orlistat

1352113988.xenical_large

Základný popis produktu Orlistat:

Tento produkt sa používa pre zredukovanie kalórií v strave aby pomohol osobám s nadváhou schudnúť. Tiež pomáha po opätovnom pribratí späť schudnúť. Orlistat pôsobí tak, že blokuje niektoré tuky zvyčajne ich štiepi v čreve.

Ako užívať Orlistat:

Orlistat sa užíva orálnym spôsobom, zvyčajne trikrát denne počas konzumácie prípadne hodinu po jedle. Mal by sa konzumovať za každým jedlom, ktoré obsahuje tuk. Váš denný príjem tukov, bielkovín a sacharidov by mal byť rovnomerne rozložený do troch hlavných jedál. Ak sa vynechá jedlo alebo neobsahuje občas žiadny tuk, vynechajte túto dávku liekov. Pretože tento liek môže ovplyvniť vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch (napr. A, D, E, K), sa odporúča denná multi vitamínový doplnok s obsahom týchto živín. Take multivitamín najmenej 2 hodiny pred alebo 2 hodiny po tomto lieku (napr. pred spaním). Účinky tejto drogy môžu začať, akonáhle 1-2 deň po začiatku liečby, nápadné chudnutie bude trvať dlhšie.

Vedľajšie účinky produktu:

Mastná stolica, bolesti hlavy. Pokiaľ tieto účinky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, oznámte to svojmu lekárovi okamžite. Črevné nežiaduce účinky (napr. mastná stolica) môže zvýšiť intenzitu, ak sa prekročí denný príjem tuku. Pokiaľ si všimnete vedľajšie účinky, ktoré nie sú uvedené vyššie, kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.

Referencie od našich klientov na produkt Orlistat:

Renáta z Prešova:
3
“Orlistat mi pomohol späť schudnúť potom čo som po vydrenej diete pribrala. Cez ifarmaciu som bezpečne kúpila na internete. Všetko mi prišlo domov ako som chcela v krátkom čase. Ak budem v budúcnosti kupovať nejaký produkt tohto druhu určite navštívim tieto stránky.”

Orlistat recenzia a skúsenosti

6 názorov k “Orlistat

  1. ORLISTATuzivan uz niekolko mesiacov, predpisuje mi ho lekarka vo Velkej Britanii kde zijem. Chodim aj pravidelne plavat, takze vysledky su viditelne. Tento liek doporucujem.

  2. Dobrý deñ,chcem sa opýtať či dobre châpem.Dnes màm 5ty deñ čo uživam orlistat.Malo by sa uživať 3x s hlavnym jedlom.V návode je,že sa nemá s tukom s dietní stravou.Pokud nejem stravu s tukom orlistat sa nemusi brať,to sa potom nemusi tablety užívať keď sa dietnestravuje .Pokial si dam niečo masnejšie prejhána ma.Zatial výsledky nemam,snàď to príde.Mate s týmto liekom skusenosti prosim.ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *