Xenical (generický)

1220893690.xenical

1352113988.xenical_large

Základný popis produktu Xenical:

Tento liek je určený pre osoby s nadváhou. Liek ma priaznivé účinky aj nejakú dobu po užívaní a tým zabraňuje spätnému priberaniu. Orlistat pôsobí tak, že blokuje niektoré z tuku zvyčajne štiepené v čreve. Pôsobí tak, že blokuje tuky a následne ich štiepy v čreve.

Ako užívať Xenical:

Xenical sa užíva orálne, zvyčajne trikrát denne po každom jedle, ktorý má zvýšený obsah tuku (stačí zhruba 1 hodinu po ňom). Váš denný príjem tukov, bielkovín a sacharidov by mal byť rovnomerne rozložený do troch hlavných jedál. Ak sa vynechá jedlo alebo neobsahuje občas žiadny tuk, vynechajte túto dávku liekov. Pretože tento liek môže ovplyvniť vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch (napr. A, D, E, K). Odporúča sa multivitamínový doplnok s obsahom týchto živín. Multivitamínový doplnok najmenej 2 hodiny pred alebo 2 hodiny po tomto lieku (napr. pred spaním). Účinky tohto prípravku môžu začať, už 2 dni od začiatku užívania, ale viditeľný výsledok s chudnutia bude trvať dlhšie.

Vedľajšie účinky:

Mastná stolica, nadmerná plynatosť, bolesti hlavy. Pokiaľ tieto účinky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, oznámte to svojmu lekárovi okamžite. Črevné nežiaduce účinky (napr. mastná stolica) môže zvýšiť intenzitu, ak prekročíte denný príjmu tuku. Pokiaľ si všimnete vedľajšie účinky, ktoré nie sú uvedené vyššie, kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.

Referencie od našich klientov na produkt Xenical:

Lýdia z Komárna:
2
“Zhruba pred rokom som trpela silno nadváhou. Potom mi známa poradila stránku ifarmacia. Napisala som im a nechala si poradiť. Poradili mi užívať Xenical. Po 2 mesačnej liečbe som zhodila takmer 17 kg. Momentálne užívam už iný druh lieku.”

Kde bezpečne kúpiť produkt Xenical:

Chcem kúpiť Xenical

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *