Zelená káva Strong Nature

zelena-kava-14-vreciek-strong-nature

 

Stručný popis:

Zelená káva 14 vreciek Strong Nature je výživový doplnok, ktorýprispieva k znižovaniu hmotnosti. Zelená káva 14 vreciek Strong Nature znižuje vstrebávanie tukov, glukózy z potravy.

Charakteristika: Vrecká obsahujú látku Svetol® -výťažok z nepraženej zelenej kávy, ktorý pomáha pri redukcii vstrebávania a využívania sacharidov v organizme. Ďalej podporuje odbúravanie tukovej vrstvy a prispieva k tvarovaniu postavy. Blokuje metabolizmus glukózy a tým sa zvyšuje spotreba tukov v tele.

Nepoužívať: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s precitlivenosťou na niektorú zložku prípravku, pre osoby trpiace na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami pri hltaní a na diabetes typu 1. Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Dávkovanie: 1x denne 1 vrecko zaliať 100 ml teplej vody alebo mlieka a vypiť 20 minút pred najvýdatnejším jedlom dňa.

Zloženie: Glukomannan – extrakt z koreňov Amorphopahallus konjac K. Koch, štandardizovaný na min. 95 % glukomannanu,Svetol® – štandardizovaný sušený výťažok zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora robusta P.) so 45 – 50 % chlorogénových kyselín, želatína, farbivá: oxid titaničitý (E171), patentová modrá (E131), sunset žltá (E110), chinolinová žltá (E104), ponceau 4R (E124)

Chcem kúpiť

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *