Obezin – recenzia a skúsenosti

Prípravkov na chudnutie je k dispozícii obrovské množstvo a často je sprevádzaný bombastickou reklamou.

Ktoré prípravky ale skutočne fungujú?

V tomto článku sa zameriavame na jednoznačne český výrobok, a to na tablety s príznačným názvom Obezin, ktoré slibujú pozitívny vplyv na zníženie nadmerného telesnej hmotnosti, zlepšenie zážitkov a tiež celkovú detoxikáciu organizmu. Keďže podobné tvrdenia nájdete v tejto oblasti skutočne veľké množstvo, pozrite sa na tento produkt blížšie. Funguje, alebo ne?

obezin recenzia

Obezin je 100% prírodný prípravok od tuzemskej spoločnosti Daniar a hneď na začiatku spomeňme, že môžeme často naraziť na pochvalné hodnotenia. Veľakrát však nie je všetko zlato, čo sa blyští. Hlavným ťahákom tohto doplnku stravy má byť vyvolanie pocitu nasýtenia, takže ak nezvládate neustále nutkanie po najrôznejších dobrôt, mal by vám výrazne pomôcť so slabou vôľou. Práve zamedzovanie pocitu hladu sa však podľa recenzií niektorých používateľov nedostavuje.

Fungovanie prípravku na chudnutie OBEZIN v praxi

Fungovanie práškov na chudnutie Obezin stojí na pomerne jednoduchom princípe. Už zhruba po cca tridsiatich minútach po požití tablety sa v žalúdku rozpustí, načo zväčší svoj objem. Vznikne tak gélová hmota, ktorá sa následne zmieša s jedlom. Žalúdok je tým pádom zaplnený a zároveň je spomalený proces trávenia. Z toho teda vyplýva, že pocit hladu bude oveľa menej intenzívny aj menej častý, čím dôjde k obmedzeniu príjmu potravy, a s tým je spojené ono vysnívané zhadzovanie kilogramov!

Tento efekt sa skutočne podľa mnohých používateľov dostavuje, na druhú stranu sa nájdu aj takí, ktorí ho bez kompromisov popierajú. Častým argumentom je, že pri odporúčanom užívaní jednej tablety na chudnutie trikrát denne sa pocit hladu ozýva rovnako ako inokedy. Pri zvýšenom dávkovaní, teda dve až tri tablety trikrát denne (tri kusy už sú mimochodom nad odporúčaným množstvom), sa zase užívanie Obezinu výrazne predraží, pretože tento doplnok stravy rozhodne nepatrí k najlacnejším prípravkom na chudnutie na trhu.

Aby sme však neboli nespravodliví, stále je viac tých, ktorí si tento doplnok stravy pochvaľujú. Musíme navyše dodať, že Obezin má okrem vyvolania pocitu nasýtenia aj ďalšie pozitívne účinky. Konkrétne sa jedná o už spomínané zlepšenie zažívania a celkovú detoxikáciu organizmu a ďalej ešte aspoň uveďme stabilizovanie hladiny cukru v krvi či podporu tvorby probiotických kultúr. Nesmieme zabudnúť ani na udržiavanie cholesterolu v normálnom množstve.

Má teda zmysel do Obezinu investovať peniaze?

V súlade s vyššie spomenutými informáciami môžeme Obezin s pokojným svedomím odporučiť na vyskúšanie. Jedná sa o čisto prírodný prípravok, ktorý nemá žiadne preukázateľné vedľajšie účinky, za skúšku teda nič nedáte. Budete vás to samozrejme stáť peniaze, však kto to myslí s redukciou nadváhy skutočne vážne a chce si pomôcť s prípravkom na chudnutie, musí s touto eventualitou bezpochyby počítať. A pochopiteľne musíme vziať do úvahy aj ďalšie pozitívne pôsobenie tohto českého výrobku.
Prášky na chudnutie Obezin navyše v niektorých prípadoch odporúčajú aj známe celebrity, napr. prvá československá miss Ivana Christová, čoho si všimli aj médiá. To však za bernú mincu výhradne považovať nemožno. Navyše si aj ony celebrity už dávno všimli, že racionálna strava a pohyb sú stále jednoznačným základom štíhlej línie aj zdravého životného štýlu a žiadne zázračné medikamenty skrátka neexistujú. Ak však máte neodolateľnú chuť na sladké a navyše vám robí problémy prejedanie sa v neskorých hodinách, Obezin vám môže pomôcť, keď na to vaša vôľa sama nestačí.

Aké sú výhody a neýhody Obezinu?

Výhody

 • Prírodné rastlinné zloženie
 • Zbavuje chuti do jedla
 • Zapĺňa žalúdok – zjete menej jedla
 • Detoxikuje organizmus
 • Viac druhov prípravku

Nevýhody

 • Želatinové kapsle a prídavné látky v tobolke
 • Nejasné dávkokovanie – podla pocitu plnosti žaludka
 • Pauza pri užíváni po 30 dňoch

Zloženie a dávkovanie Obezin

V práškoch na chudnutie Obezin nájdeme prírodný polysacharidový komplex PSC ™, 500 mg glukomanány, 100mg zlatého ľanu a 50 mg riasy spirulina platensis. Prídavné látky sú stearan horičnatý a obal kapsuly obsahuje želatínu a oxid titaničitý. Kapsuly na chudnutie sa užívajú individuálne 3x denne 1 – 2 tabletky, maximálne však 4 kapsuly 30 minút pred jedlom a je nutné ich zapiť väčším množstvom vody (0,3 – 0,4 l). Kapsuly sa užívajú celé. Dávku je možné postupne zvyšovať každých 5 dní o 1 tabletku na 1 jedlo až do výrazného zníženia pocitu hladu. Nesmie sa prekračovať maximálna denná dávka a doba užívania je 30 dní, po ktorých si musíte dať prestávku 5 dní. Potom je možné s Obezin zase pokračovať v chudnutí.

Upozornenie

Tabletky na chudnutie nesmie užívať pri:

 • Precitlivenosť na jednu alebo viac zložiek
 • Gastrointestinálnych ochoreniach
 • Stenóze pažeráku
 • Črevných ťažkostiach
 • Tehotenstvo alebo dojčenie

O výrobcovi Danare

danare výrobca obezin

Liek na chudnutie Obezin vyrába firma Daniar a. s., Čo je tradičná česká firma zaoberajúca sa výrobou, vývojom a predajom prírodných doplnkov stravy, najmä ich značky Obezin. Spoločnosť je na trhu od roku 2007.

Hodnotenie produktu Obezin

Obezin má čisto prírodné zloženie v podobe bobtnavé vlákniny, ktorý Vám zaplní žalúdok. Obsahuje tiež riasu spirulinu platensis, ktorá je známa pre svoje detoxikačné a výživové účinky. Tým, že budete menej jesť a maškrtiť by mala ísť Vaša váha rapidne dole.

Kde kúpiť Obezin ?

Chcem skúsiť Obezin

Názory zákazníkov

S výrobkom Obezin som bola veľmi spokojná, skutočne pôsobí tak, ako prezentujete v popise. Zhodila som 2 kg a to je veľký úspech a predovšetkým som sa naučila jesť menej a počítam s tým, že na budúci mesiac si dám zase ďalšiu dávku. Po dlhej dobe som spokojná s doplnkom stravy. Skvelá očista tela a to je super. Anna K., Revúca
Mne Obezin pomohol, za mesiac -4kg. Začínala som na váhe 83kg / 170cm. Ale jasne, že som u neho nejedla “blbostičky”, to by inak nefungovalo. Kúpila som si ho na základe recenzií a asi si kúpim ďalšie balenie.
Jana S., Svidník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *