Prodetox recenzia a skúsenosti

Ako už názov napomáha, jedná sa o prípravok, ktorý má napomôcť organizmu detoxikovať sa. A to už za dva týždne. Detoxikácia organizmu prebieha tak, že sa z tela (a hlavne z tráviaceho systému) odvedú všetky škodlivé voľné radikály. Ľudia, ktorí si organizmus neprečisťujú, hromadia tieto odpadové látky vo vnútri tela a sú tak náchylnejší k vzniku najrôznejších chorôb.

prodetox-recenzia

Prodetox recenzie a skúsenosti – čo je to?

Prodetox je detoxikačný prípravok, ktorý pomáha telu zbaviť ho škodlivých látok. Je vhodný pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť, pre ľudí, ktorí pociťujú dlhodobú únavu a tiež pre ľudí, ktorí vedia, že nežijú zdravým životným štýlom. Na chudnutie sa Prodetox podieľa tak, že odstráni z tela až 3 kg odpadových látok a naštartuje metabolizmus. Vyčerpaným ľuďom potom dodá energiu, ktorú organizmus spotrebuje pri nesprávnom fungovaní tráviaceho systému.

Pre koho je Prodetox vhodný ?

Pre ľudí čo:

  • fajčia
  • pijú alkohol
  • jedia veľa tukov
  • jedia málo ovocia a zeleniny

 

Prodetox a jeho zloženie

Zloženie Prodetoxu je prírodné. Skladá sa zo špeciálnej zmesi látok, ktorá je tak účinná, že stačí dvojtýždňové kúra.

Hlavnou zložkou je baktéria Lactospore, ktorá zodpovedá za správnu funkciu čriev. Táto baktéria je odolná voči kyselinám žalúdka a dostane sa až do čriev, kde začne svoju činnosť.

zlozenie-prodetox-recenzia

Caromin a montmorillonit v tomto produkte pôsobia ako antioxidanty, takže odvádza škodlivé látky von z tela a znižujú riziko vzniku najrôznejších zápalov.

Správnu funkciu čriev a tráviaceho ústrojenstva zaisťuje zmes bylín. Boli vybrané také byliny a extrakty z nich, ktoré sa bežne používajú na detoxikáciu.

Ďalšou silnou látkou Prodetoxu je prírodná vláknina, ktorá prospieva zdraviu čriev a zároveň sa stará o správnu imunitnú funkciu organizmu.

Prodetox a jeho cena

Na začiatku detoxikácie odporúča výrobca zakúpiť balenie 30 sáčkov za 29 EUR. Ak budete kôru opakovať častejšie, môžete zohnať aj ekonomická balenie viac kusov – 60 sáčkov za 52 EUR, 90 vrecúšok za 75 EUR alebo 120 vrecúšok za 93 EUR.

Ako sa ma Prodetox správne užívať?

Prípravok Prodetox je rozdelený do niekoľkých malých vrecúšok z ktorých jeden sáčok predstavuje jednu dávku. Tento sáčok zmiešate v pohári s 250 ml vody. Ihneď po zmiešaní zmes vypite, aby nedošlo k usadeniu obsahu na dne pohára. Mal by vám stačiť jeden sáčok denne, ktorý vypijete ráno nalačno, jednu hodinu pred jedlom do jednej hodiny ho zapite ešte aspoň jedným pohárom vody.

Nezabudnite na pravidelný pitný režim v rámci celého dňa (vypite teda ešte aspoň 2 litre vody). Ak u vás pretrvávajú problémy, môžete užiť ešte jeden sáčok večer.

Prodetox môžete užívať maximálne štrnásť dní. Prodetox môžu užívať aj deti od 6 do 12 rokov a to v polovičnom množstve dávky dospelého.

Čo hovorí výrobca

Prodetox je detoxikačná zmes, ktorá je špeciálne vyvinutá na prečistenie organizmu, skladá sa až z 25 látok. Celý proces očisty trvá 14 dní. Chuť produktu je príjemná, ovocná. Prodetox sa predáva vo forme prášku, ktorý sa ľahko rozpustí, takže užívanie je jednoduché.

Osobná skúsenosť s Prodetoxom

Doba doručenia

Výrobcovia a distribútori výrobku sa snažia o čo najkratšiu dobu doručenia. Tá je preto 1-2 dni, aby ste s detoxikáciou mohli začať čo najskôr. Cena poštovného sa potom odvíja od zvoleného dodávateľa balíkov. Možný je aj osobný odber zadarmo.

Prvý dojem

Na prvý pohľad sa Prodetox môže javiť ako sladký nápoj, ktorých je na trhu veľa. Pokiaľ ale porovnáte jeho zloženie s konkurenčnými výrobkami zistíte, že zložky sú úplne prírodné. Až výrobok vyskúšate zistíte, že vás naozaj prečistí, budete sa cítiť ľahšie. Nečakajte ale, že rozdiel spoznáte po prvom dni. Účinky hodnotíme po 14-dennom užívaní. Plus body tu musíme dať za chuť, ktorá je ako 100% pomarančová šťava s nádychom mäty. Čo sa chuti týka, tu pred konkurenčnými prípravkami celkom iste vedie Prodetox.

Účinky Prodetox

Detoxikační kúra s Prodetoxom je veľmi jednoduchá. Stačí si dať jeden sáčok ráno denne a zapiť ho dostatočným množstvom vody. V priebehu dňa je potom potrebné dbať na dostatočný pitný režim a odľahčenú stravu. V rámci tohto programu je možné schudnúť aj niekoľko kilogramov a získať viac energie. Už po troch dňoch sa dostavili prvé účinky. Pretože sa však jedná o krátkodobú detoxikáciu, je treba ju časom opakovať. Ako motivácia na dodržiavanie zásad zdravého životného štýlu sa môže stať o niečo vyššia cena produktu.

Prodetox na detoxikáciu

Používatelia, ktorí začali s detoxikačným procesom väčšinou brali kúru zodpovedne. Odľahčili svoj jedálniček, pili dostatok tekutín, a tak účinky pocítili pomerne rýchlo. Niektorí užívatelia sa sťažovali na to, že vrecúška idú ťažko otvárať. Tento problém ale už výrobca rieši takže v budúcnosti by ste sa do sáčkov mali dostať bez použitia nožníc. Uvidíme ..

Skúsenosti z internetu

Zákazníci, ktorí si Prodetox kúpia sa často pýtajú či s pomocou tohto výrobku môžu schudnúť. Odpovedať sa nedá áno, ani nie. Detoxikácia tela ako taká môže nepriamo pomôcť chudnutie tým, že prečistí orgány, ktoré sú zodpovedné za odbúravanie tuku. Čistý orgán potom pracuje rýchlejšie a lepšie ako zanesený. Schudnúť takto môžete 3 kg odpadových látok, ktoré sa bežne v tele nachádzajú. Pre ďalšie chudnutie je potreba zaradiť pohyb a vyvážený jedálniček (žiadne sladkosti, mastná a vyprážané jedlá).

V priebehu užívania Prodetoxu dbajte na dodržiavanie pitného režimu. Telo v detoxikačným režime spotrebuje viac vody na riedenie stolice a ďalším procesom. V rámci detoxikácie aktivujete aj niektoré ďalšie orgány, ktoré boli doteraz v nečinnosti a aj tie potrebujú vodu.

Výhody Prodetoxu

  • Výhodou je to ,že Prodetox môžete užívať opakovane a znovu tak detoxikovať organizmus
  • Výhodou je rýchla účinnosť výrobku – a to už po dvoch až troch dňoch. V týchto dňoch si môžete všimnúť napríklad úľavy od pocitu nafúknutého brucha, pálenie záhy, prípadných kŕčov. Detoxikácia prospieva nielen tráviacemu traktu, ale aj pleti. Tá sa rozjasní a prečistí. Mali by ste sa zbaviť aj akné
  • Excelentná chuť

Nevýhody

  • Nevýhodou tohto produktu je to, že sa musí opakovať rovnako ako každá detoxikácia. Pre trvalý efekt je potrebné zmeniť stravovacie návyky a začať žiť zdravým životným štýlom, napríklad aktívnym životom
  • Nevýhodou sa niekomu môže zdať to, že samotný výrobok nezaručí schudnutie. Spočiatku prídete iba o 3 kg odpadových látok. Na druhú stranu ale máte naštartovaný metabolizmus, ktorý keď podporíte zdravou stravou, schudnete
  • Ako mínus berú niektorí užívatelia to, že museli častejšie navštevovať WC, čo je ale bežný priebeh detoxikácie organizmu

Záver

Prodetox je pomerne nový prípravok na trhu, ktorý si postupne získava na obľube. Ľudia, ktorí majú s týmto liekom skúsenosti sú milo prekvapení a hodnotia ho pozitívne. Nie všetci schudli väčšina z nich ale zaznamenala väčšie množstvo energie, lepšiu náladu a zníženie ťažkostí s trávením. Prodetox pomohol vyčistiť telo od odpadových látok i nám, preto musíme zhodnotiť prípravok ako skvelý.

Zľavový kupón na 10% pre Prodetox:

10SLEVA

Názor k “Prodetox recenzia a skúsenosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *