Rýchle a zdravé chudnutie

Skúšali ste už všetky možné diéty a nič sa neosvedčilo ? Snažíte sa dodržiavať pravidelné a ľahké stravovanie a kilá stále stoja ? Zrejme budete potrebovať poradiť od niekoho iného než od kamarátok a známych. V poslednej dobe začína čím ďalej viac žien, ale aj mužov vyhľadávať dietológov a výživových poradcov. Navyše každý máme iné telo, iný metabolizmus s inými potrebami, preto je potrebné pristupovať ku každému jedincovi individuálne.

Certifikovaný výživový poradca Vás najprv riadne vyšetrí s rozborom krvi a následne vypracuje podrobný manuál s postupmi, ako zdravo a trvalo znížiť váhu bez jojo efektu. Tento jedálniček bude vypracovaný priamo pre vás, nebude teda použiteľný pre niekoho ďalšieho. Ide o zdravé chudnutie rýchlo a bez záťaže pre organizmus.

Ako to funguje ? Najprv si vyplníte online dotazník s pobočkou vo väčšom meste v ktorom prebehne vyšetrenie a následné konzultácie. Potom nasleduje podrobné vyšetrenie prístrojom Tanita, ktorý zistí vašu aktuálnu váhu, množstvo tuku v tele, metabolický vek a ďalšie. Odpovede z dotazníka a výsledky z prístroja sa vyhodnotia pomocou špeciálneho softvéru, ktorý neskôr slúži ako podklad pre pridelenie vhodného jedálnička a zostavenie individuálneho stravovacieho plánu. Ak vám bude stačiť len vstupné vyšetrenie a budete si naďalej strážiť stravovanie, dostanete jedálniček na chudnutie​​. Možnosťou sú aj následné konzultácie s odborníkmi v oblasti výživy.

Ak sa rozhodnete pre konzultáciu, tak vás čaká niekoľko sedení priamo so špecialistom. Ide o plán založený na základe komplexnej nutričnej ​​typológie, ktorý obsahuje vzorový jedálny lístok a výpis odporúčaných a nedoporučených potravín. Zároveň jedálniček rešpektuje vašu typológiu, takže nebudete mať problém ho dodržiavať. Tieto pravidelné konzultácie slúžia tiež k motivácii a spätnej kontrole, toho čo robíte zle alebo naopak výborne. Rady od odborníkov vám pomôžu pri vašej ceste k vytúženej postave, lepšiemu zdravotnému stavu i životnému štýlu. Výživový poradca konzultácie je určite vďačná voľba, pretože nie každý má výdrž a ide o najčastejšie zlyhania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *