Propecia (generický)

1220893690.propecia

1356265908.propecia_b

Základný popis produktu Propecia

Propecia (finasterid) sú prvé a jediné FDA pilulky svojho druhu. Ukázalo sa, že sú vzorom pre liečbu vypadávaniu vlasov pre všetky ostatné prípravky. Dokážu účinne zapôsobiť práve na tých naj náchylnejších partiách ako vrch hlavy a tzv mužské “kúty”. Štúdie ukazujú, že až 80% mužom pomohlo užívanie Propecie.

Ako užívať produkt Propecia:

Úžívatje generickú Propeciu presne podľa pokynov svojho lekára alebo postupujte podľa pokynov na štítku resp. obalu produktu. Neberte to vo väčších množstvách alebo po dlhšiu dobu než je odporúčané.

Propecia sa musí zapíjať pohárom čistej vody.

Generická Propecia sa môže užívať v kombinácií s jedlom aj bez. Snažte sa užívať liek v rovnakých intervaloch každý deň.

Je dôležité používať Propeciu pravidelne aby ste využili jej čo najväčší efekt. Propeciu je treba užívať denne po dobu troch mesiacov alebo dlhšie až potom je možné vidieť jej účinok. Je to dlhodobejší proces ale zato efektívny.

Vedľajšie účinky:

Získajte lekársku pomoc, ak máte niektorí z týchto príznakov alergickej reakcie: žihľavka, ťažkosti s dýchaním, opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla. Zavolajte svojho lekára, ak spozorujete hrče v prsných oblastiach, bolesť na bradavkách a pod.

Menej závažné nežiaduce účinky môžu zahŕňať:
impotencia, strata záujmu o sex, alebo problémy orgazmu;
abnormálna ejakulácia;
opuch rúk alebo nôh;
opuch alebo citlivosť v prsiach;
závraty, slabosť;
bolesť hlavy;
nádcha alebo kožné vyrážky.

Sexuálne nežiaduce účinky Generic Propecia (znížené libido, ťažkosti s dosiahnutím erekcie, problémy s ejakuláciou) môže pokračovať aj po ukončení užívania tohto lieku. Porozprávajte sa so svojím lekárom, ak máte pochybnosti o týchto nežiaducich účinkov.

Referencie od našich klientov na produkt Propecia:

Michal z Dubnice nad Váhom:
18
“Propecia mi kompletne zachránila vzhľad, ktorý je pre mňa pri mojom povolaní nesmierne dôležitý. Zato patrí vďaka určite aj ifarmacií za sprostredkovanie. Ďakujem.”

[wpbuttons ids=”1_1″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *