Rogaine (generický)

1352203304.rogaine_logo

1352829128.rogaine_bottle

Základný popis produktu Rogaine:

Rogaine je najpopulárnejší liek používaný na liečbu mužskej “plešatosti”. Teraz je k dispozícii aj cenovo úsporná alternatíva. Generický Rogaine poskytuje rovnaké výsledky ako pôvodná verzia so značkou Minoxidil za zlomok ceny. Nenechajte rednúť svoje vlasy. Posilnite vaše sebavedomie s hlavou plnou vlasov za pomoci generického Rogainu, najdôveryhodnejšie meno na obnovu vlasov.

Ako užívať Rogaine:

Používajte generický Rogaine podľa pokynov na etikete obalu.

Používajte na suché vlasy a vlasovú pokožku. Väčšina užívateľov používa 1 ml tohto ošetrenia dvakrát denne na postihnuté miesta pokožky. Nepoužívajte viac ako 2 ml denne.

Dôkladne si umyte ruky po aplikovaní. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte Rogaine na iné časti tela než je hlava alebo vlasová pokožka.

Liečba môže trvať až 4 mesiace.

Vedľajšie účinky:

Vždy si prečítajte zloženie, ako začnete používať aký koľvek prípravok, aby ste zistili, či tam nie sú žiadne prvky, ktoré môže vyvolať alergickú reakciu u Vás. Ihneď vyhľadajte lekársku pomoc ak spozorujete niektorí z nasledujúcich vedľajších účinkov, ktoré sú spojené s alergickou reakciou: žihľavka, dýchavičnosť, opuch pier, jazyka, hrdla alebo tváre.

Prestať používať generický Rogaine a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, ak spozorujete niektorí z nasledujúcich závažných vedľajších účinkov:
bolesti na hrudi, pocit závratu alebo točenie hlavy, mdloby, zrýchlený alebo nepravidelnú srdcovú frekvenciu.
Menej závažné vedľajšie účinky, spojené s týmto liekom zahŕňajú:
bolesti hlavy, alebo podráždenie, začervenanie, lupi alebo suchá koža na hlave.

Referencie od našich klientov na produkt Rogaine:

Jozef z Rožňavy:
17
“Ďakujem ifarmacii za cenné rady. Rozhodol som skúsiť Rogaine a spravil som dobre. Moje “lisiny” sa výrazne zmenšili. Dokonca si niektorí mysleli že som si dal nastreliť vlasové cibulky.”

[wpbuttons ids=”1_1″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *